Nasze usługi

Nasza kancelaria adwokacka świadczy usługi prawne z różnych dziedzin prawa.

Prawo karne

W zakres usług świadczonych przez kancelarię wchodzą sprawy związane z obroną w sprawach karnych, karnych gospodarczych i skarbowych, a także reprezentacja osób pokrzywdzonych przestępstwem, na każdym etapie postępowań.

Rozwody, spadki i prawo rodzinne

Kancelaria oferuje usługi z zakresu spraw rozwodowych i rodzinnych. Pomagamy w sprawach spadkowych, a także w szeroko rozumianych prawie cywilnym. Podejmujemy się zastępstw przed sądem podczas spraw spadkowych, rozwodowych, o kontakty z dzieckiem, alimentacyjnych i innych.

Prawo cywilne

Oferujemy pomoc w zakresie porad prawnych, przygotowywanie umów, pozwów i innych pism procesowych oraz reprezentację klientów w postępowaniach przed sądami i innymi instytucjami.

Obsługa prawna przedsiębiorców

Biznes potrzebuje stałego wsparcia, doskonale to rozumiemy, dlatego oferujemy pomoc w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego, spółek handlowych, a także kwestii windykacji należności.

Upadłości i restrukturyzacje

Zapewniamy kompleksową pomoc prawną w zakresie oddłużania osób fizycznych. Nasza oferta obejmuje przygotowywanie wniosków o ogłoszenie upadłości osób fizycznych, reprezentacji osób przed sądem upadłościowym oraz stała pomoc podczas postępowania upadłościowego.

Prawo nowych technologii

Kancelaria oferuje pomoc w zakresie sporządzania porad prawnych oraz opinii z zakresu prawa nowych technologii, a także przygotowywania regulaminów sklepów internetowych oraz witryn, a także audyt prawny w tym zakresie.

Prawo własności intelektualnej

Oferujemy pomoc w zakresie rejestracji znaków towarowych, wzorów użytkowych i przemysłowych oraz kompleksowe wsparcie w zakresie doradztwa i reprezentacji przed sądami, urzędami oraz instytucjami w sprawach dotyczących prawa autorskiego, nieuczciwej konkurencji oraz praw pokrewnych.

RODO – ochrona danych osobowych

Pomagamy w uniknięciu ryzyka wielomilionowych kar dla przedsiębiorców nieprzestrzegających nowych regulacji dotyczących ochrony danych osobowych oferując audyt zgodności stosowanych w danej firmie rozwiązań z przepisami, wdrożenie odpowiednich rozwiązań, a także outsourcing- kompleksowe przejęcie obowiązków ABI/IOD.

Mediacje i negocjacje

Oferujemy wsparcie w dziedzinie mediacji i negocjacji prawnych, zapewniając profesjonalne usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Skontaktuj się z nami

Łuczak & Wspólnicy Kancelarie Adwokackie - Gniezno