O Naszej kancelarii

Poznaj nasz, zaufanie to klucz do sukcesu Twojej sprawy.

O Nas

Życie pisze nieprzewidywalne scenariusze, których przepisy prawa nie są w stanie przewidzieć. Każda sprawa jest inna, każdy klient wymaga indywidualnego podejścia. Doskonale to rozumiemy, dlatego do każdej sprawy podchodzimy nieszablonowo, szczegółowo analizując stan faktyczny i szukając idealnego rozwiązania. Wierzymy w to, że nie ma spraw przegranych, a z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego warto nas wybrać?

Kompleksowa ochrona

W skład naszego zespołu wchodzą prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc.

Dyskrecja i profesjonalizm

Doskonale rozumiemy, że sprawy z którymi zwracają się do nas klienci dotyczą bardzo poważnych sfer życia, dlatego podchodzimy do sprawy z ogromnych zaangażowaniem i pełnym zrozumieniem.

Nowoczesne podejście

Dynamiczny rozwój nowych technologii oraz ciągły postęp wymaga nowoczesnego podejścia, dlatego korzystamy z wszelkich środków, które pozwalają w jeszcze lepszy sposób świadczyć pomoc prawną.

Nasz zespół

Dawid Łuczak
Dawid Łuczak

Adwokat

Ukończył studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Jest również absolwentem studiów podyplomowych z zakresu Negocjacji i Mediacji na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada dyplom Szkoły Prawa Amerykańskiego Chicago-Kent College of Law. Uczestnik. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2013 roku.

Magdalena Światowy
Magdalena Światowy

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła również studia z zakresu prawa amerykańskiego na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalistka z zakresu spraw procesowych. Od roku 2014 jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Marta Stefańska
Marta Stefańska

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Zdobywała doświadczenie już w trakcie studiów jako wolontariuszka Studenckiej Poradni Prawnej. Od wielu lat współpracująca z wiodącymi kancelariami w kraju. Od roku 2017 wpisana na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Adam Tomaszewski
Adam Tomaszewski

Adwokat

Magister prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu podatków i doradztwa podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2012.

Anna Gładych
Anna Gładych

Asystentka prawna

Studentka III roku kierunku Prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zainteresowana tematyką prawa karnego oraz medycznego. W kancelarii zajmuje się bieżącym wsparciem adwokatów oraz administracją. Włada biegle językiem angielskim.

Jakub Rabiej
Jakub Rabiej

Asysent prawny

Student V roku kierunku Prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Zainteresowany tematyką prawa karnego materialnego oraz procesowego i prawa rodzinnego oraz spadkowego. W kancelarii zajmuje się bieżącym wsparciem pracy adwokatów oraz sprawami administracyjnymi.

Natalia Jabłońska
Natalia Jabłońska

Doradca podatkowy

Absolwentka wydziału prawa uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doradca podatkowy z wieloletnim i szerokim doświadczeniem. Pracowała w administracji podatkowej (Urząd Kontroli Skarbowej w Poznaniu, Pierwszy Wielkopolski Urząd Skarbowy), międzynarodowych firmach konsultingowych (PricewaterhouseCoopers, KPMG) oraz w polskich renomowanych kancelariach prawnych. Aktualnie, wspólnik i prezes zarządu w spółce doradztwa podatkowego: JMJ Tax&Accounting Sp. z o.o. Włada biegle językiem angielskim.

Tomasz Burchard
Tomasz Burchard

Doradca podatkowy

Ekonomista, doradca podatkowy, absolwent Wydziału Ekonomiczno Socjologicznego na Uniwersytecie Łódzkim. Certyfikowany Główny Księgowy w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Były pracownik Izby Skarbowej w Poznaniu. Współpracownik czołowych kancelarii prawnych w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku. Wykładowca w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Autor wielu publikacji z dziedziny prawa podatkowego, biegły sądowy.

Rozpraw sądowych

Zadowolonych klientów

Głównych specjalizacji

Masz pytania?

Łuczak & Wspólnicy Kancelarie Adwokackie - Gniezno