O Naszej kancelarii

Poznaj nasz, zaufanie to klucz do sukcesu Twojej sprawy.

O Nas

Życie pisze nieprzewidywalne scenariusze, których przepisy prawa nie są w stanie przewidzieć. Każda sprawa jest inna, każdy klient wymaga indywidualnego podejścia. Doskonale to rozumiemy, dlatego do każdej sprawy podchodzimy nieszablonowo, szczegółowo analizując stan faktyczny i szukając idealnego rozwiązania. Wierzymy w to, że nie ma spraw przegranych, a z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego warto nas wybrać?

Kompleksowa ochrona

W skład naszego zespołu wchodzą prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc.

Dyskrecja i profesjonalizm

Doskonale rozumiemy, że sprawy z którymi zwracają się do nas klienci dotyczą bardzo poważnych sfer życia, dlatego podchodzimy do sprawy z ogromnych zaangażowaniem i pełnym zrozumieniem.

Nowoczesne podejście

Dynamiczny rozwój nowych technologii oraz ciągły postęp wymaga nowoczesnego podejścia, dlatego korzystamy z wszelkich środków, które pozwalają w jeszcze lepszy sposób świadczyć pomoc prawną.

Nasz zespół

Dawid Łuczak
Dawid Łuczak

Adwokat

Ukończył studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Jest również absolwentem studiów podyplomowych z zakresu Negocjacji i Mediacji na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada dyplom Szkoły Prawa Amerykańskiego Chicago-Kent College of Law. Uczestnik. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2013 roku.

Magdalena Światowy
Magdalena Światowy

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła również studia z zakresu prawa amerykańskiego na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalistka z zakresu spraw procesowych. Od roku 2014 jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Marta Stefańska
Marta Stefańska

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Zdobywała doświadczenie już w trakcie studiów jako wolontariuszka Studenckiej Poradni Prawnej. Od wielu lat współpracująca z wiodącymi kancelariami w kraju. Od roku 2017 wpisana na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Adam Tomaszewski
Adam Tomaszewski

Adwokat

Magister prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu podatków i doradztwa podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2012.

Anna Karwowska
Anna Karwowska

Mediator Sądowy

Pedagog, stały mediator sądowy wpisany na listę mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu. Absolwentka studiów podyplomowych WSB w Toruniu – Psychologia Komunikacji oraz WSNZ w Bydgoszczy. Ukończyła Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi ze specjalnością pedagogika oraz Gnieźnieńską Wyższą Szkołę Humanistyczno-Menadżerską w zakresie profilaktyki i terapii pedagogicznej.

Rozpraw sądowych

Zadowolonych klientów

Głównych specjalizacji

Masz pytania?