O Naszej kancelarii

Poznaj nasz, zaufanie to klucz do sukcesu Twojej sprawy.

O Nas

Życie pisze nieprzewidywalne scenariusze, których przepisy prawa nie są w stanie przewidzieć. Każda sprawa jest inna, każdy klient wymaga indywidualnego podejścia. Doskonale to rozumiemy, dlatego do każdej sprawy podchodzimy nieszablonowo, szczegółowo analizując stan faktyczny i szukając idealnego rozwiązania. Wierzymy w to, że nie ma spraw przegranych, a z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego warto nas wybrać?

Kompleksowa ochrona

W skład naszego zespołu wchodzą prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc.

Dyskrecja i profesjonalizm

Doskonale rozumiemy, że sprawy z którymi zwracają się do nas klienci dotyczą bardzo poważnych sfer życia, dlatego podchodzimy do sprawy z ogromnych zaangażowaniem i pełnym zrozumieniem.

Nowoczesne podejście

Dynamiczny rozwój nowych technologii oraz ciągły postęp wymaga nowoczesnego podejścia, dlatego korzystamy z wszelkich środków, które pozwalają w jeszcze lepszy sposób świadczyć pomoc prawną.

Nasz zespół

Dawid Łuczak
Dawid Łuczak

Adwokat

Ukończył studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Jest również absolwentem studiów podyplomowych z zakresu Negocjacji i Mediacji na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada dyplom Szkoły Prawa Amerykańskiego Chicago-Kent College of Law. Uczestnik. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2013 roku.

Magdalena Światowy
Magdalena Światowy

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła również studia z zakresu prawa amerykańskiego na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalistka z zakresu spraw procesowych. Od roku 2014 jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Marta Stefańska
Marta Stefańska

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Zdobywała doświadczenie już w trakcie studiów jako wolontariuszka Studenckiej Poradni Prawnej. Od wielu lat współpracująca z wiodącymi kancelariami w kraju. Od roku 2017 wpisana na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Adam Tomaszewski
Adam Tomaszewski

Adwokat

Magister prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu podatków i doradztwa podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2012.

Monika Danielewicz
Monika Danielewicz

Asystentka prawna

Studentka IV roku kierunku Prawo w trybie stacjonarnym na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2019 roku broniąc pracę napisaną pod kierunkiem prof. Katarzyny Kokocińskiej pn. „Zielone zamówienia publiczne“ uzyskała tytuł licencjata na Kierunku Prawo Europejskie. W renomowanych poznańskich firmach zdobyła również cenne doświadczenie w pisaniu oraz obsłudze projektów współfinansowanych ze środków europejskich. W obszarze jej zainteresowań leży prawo gospodarcze, administracyjne oraz cywilne, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki dychotomii i przenikania się prawa prywatnego i prawa publicznego.

Anna Karwowska
Anna Karwowska

Mediator Sądowy

Pedagog, stały mediator sądowy wpisany na listę mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu. Absolwentka studiów podyplomowych WSB w Toruniu – Psychologia Komunikacji oraz WSNZ w Bydgoszczy. Ukończyła Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi ze specjalnością pedagogika oraz Gnieźnieńską Wyższą Szkołę Humanistyczno-Menadżerską w zakresie profilaktyki i terapii pedagogicznej.

Tomasz Burchard
Tomasz Burchard

Doradca podatkowy

Ekonomista, doradca podatkowy, absolwent Wydziału Ekonomiczno Socjologicznego na Uniwersytecie Łódzkim. Certyfikowany Główny Księgowy w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Były pracownik Izby Skarbowej w Poznaniu. Współpracownik czołowych kancelarii prawnych w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku. Wykładowca w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Autor wielu publikacji z dziedziny prawa podatkowego, biegły sądowy.

Rozpraw sądowych

Zadowolonych klientów

Głównych specjalizacji

Masz pytania?

Łuczak & Wspólnicy Kancelarie Adwokackie - Gniezno