O Naszej kancelarii

Poznaj nasz, zaufanie to klucz do sukcesu Twojej sprawy.

O Nas

Życie pisze nieprzewidywalne scenariusze, których przepisy prawa nie są w stanie przewidzieć. Każda sprawa jest inna, każdy klient wymaga indywidualnego podejścia. Doskonale to rozumiemy, dlatego do każdej sprawy podchodzimy nieszablonowo, szczegółowo analizując stan faktyczny i szukając idealnego rozwiązania. Wierzymy w to, że nie ma spraw przegranych, a z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego warto nas wybrać?

Kompleksowa ochrona

W skład naszego zespołu wchodzą prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc.

Dyskrecja i profesjonalizm

Doskonale rozumiemy, że sprawy z którymi zwracają się do nas klienci dotyczą bardzo poważnych sfer życia, dlatego podchodzimy do sprawy z ogromnych zaangażowaniem i pełnym zrozumieniem.

Nowoczesne podejście

Dynamiczny rozwój nowych technologii oraz ciągły postęp wymaga nowoczesnego podejścia, dlatego korzystamy z wszelkich środków, które pozwalają w jeszcze lepszy sposób świadczyć pomoc prawną.

Nasz zespół

Dawid Łuczak
Dawid Łuczak

Adwokat

Ukończył studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Jest również absolwentem studiów podyplomowych z zakresu Negocjacji i Mediacji na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada dyplom Szkoły Prawa Amerykańskiego Chicago-Kent College of Law. Uczestnik. Jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2013 roku.

Magdalena Światowy
Magdalena Światowy

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła również studia z zakresu prawa amerykańskiego na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalistka z zakresu spraw procesowych. Od roku 2014 jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Marta Stefańska
Marta Stefańska

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Zdobywała doświadczenie już w trakcie studiów jako wolontariuszka Studenckiej Poradni Prawnej. Od wielu lat współpracująca z wiodącymi kancelariami w kraju. Od roku 2017 wpisana na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej.

Adam Tomaszewski
Adam Tomaszewski

Adwokat

Magister prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu podatków i doradztwa podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2012.

Anna Gładych
Anna Gładych

Asystentka prawna

Studentka III roku kierunku Prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zainteresowana tematyką prawa karnego oraz medycznego. W kancelarii zajmuje się bieżącym wsparciem adwokatów oraz administracją. Włada biegle językiem angielskim.

Anna Karwowska
Anna Karwowska

Mediator Sądowy

Pedagog, stały mediator sądowy wpisany na listę mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu. Absolwentka studiów podyplomowych WSB w Toruniu – Psychologia Komunikacji oraz WSNZ w Bydgoszczy. Ukończyła Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi ze specjalnością pedagogika oraz Gnieźnieńską Wyższą Szkołę Humanistyczno-Menadżerską w zakresie profilaktyki i terapii pedagogicznej.

Tomasz Burchard
Tomasz Burchard

Doradca podatkowy

Ekonomista, doradca podatkowy, absolwent Wydziału Ekonomiczno Socjologicznego na Uniwersytecie Łódzkim. Certyfikowany Główny Księgowy w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Były pracownik Izby Skarbowej w Poznaniu. Współpracownik czołowych kancelarii prawnych w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku. Wykładowca w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Autor wielu publikacji z dziedziny prawa podatkowego, biegły sądowy.

Rozpraw sądowych

Zadowolonych klientów

Głównych specjalizacji

Masz pytania?

Łuczak & Wspólnicy Kancelarie Adwokackie - Gniezno